Vrátenie / výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy / výmena veľkostí

Tovar zakúpený na Tongelfashion.sk je možné do 14 dní vrátiť alebo vymeniť za inú, v tom čase dostupnú veľkosť. V oboch prípadoch začnite odoslaním tohto online formuláru. 

Výmena veľkostí. Odporúčame vopred si vyhľadať dostupné veľkosti v rámci daného produktu, poprípade sa informovať e-mailom na info@satypremoletky.sk. Po odoslaní online formuláru vám vybranú veľkosť rezervujeme a na e-mail, ktorý ste zadali v objednávke, do 24 hodín pošleme postup vrátenia pôvodne objednanej veľkosti. Po prevzatí vám hneď obratom vyexpedujeme novú veľkosť. 

Vrátenie tovaru. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, taktiež vyplňte najprv tento online formulár. Do 24 hodín vám na e-mail, ktorý ste zadali v objednávke, pošleme info, ako postupovať. V prípade vrátenia tovaru je o.i. napr. potrebné vyplniť a zaslať v tlačenej forme aj Formulár na odstúpenie od zmluvy (v ktorom uvádzate tiež číslo účtu, na ktoré vám budú vrátené peniaze).

Následne, pri výmene aj pri vrátení, je tovar potrebné zaslať poštou na adresu: Tomáš Šuhajda, Liesková 22, 066 01 Humenné, Slovensko. Aj o tom vás však budeme ešte informovať pri vybavovaní vašej žiadosti. Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave- aj so štítkom a nepoškodený.

Ďakujeme za pochopenie.