Vrátenie tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Tovar zakúpený na Tongelfashion.sk je možné do 14 dní vrátiť.

Platí to aj pri tovare ušitom na mieru. Ten je však častokrát ďalej nepredajný, jeho vrátenie preto prosíme dôkladne zvážte aj na základe vlastnej spoločensko-ekologickej zodpovednosti.

Ak napr. farba čipky na Vašich šatách má v skutočnosti trochu iný odtieň, než akú Vám zobrazuje displej na mobile, resp. notebooku, to nie je dôvod na vrátenie. Ak Vám šaty z nejakého dôvodu vôbec nesadli, to už dôvod na vrátenie predstavuje. 

TIP! Príliš dlhé? Široké? V prípade potreby Vám ponúkame bezplatnú úpravu tovaru (skrátenie, zúženie).

Proces vrátenia tovaru alebo žiadosť o jeho úpravu začnite odoslaním tohto formuláru.

Čo ďalej po odoslaní formuláru? Do 48 hodín Vás budeme kontaktovať s ďalším konkrétnym postupom. V prípade vrátenia tovaru je o.i. napr. potrebné vyplniť a zaslať aj Formulár na odstúpenie od zmluvy (v ktorom uvádzate tiež číslo účtu, na ktoré Vám budú vrátené peniaze). V prípade úpravy tovaru na základe poskytnutých informácií si od Vás vyžiadame potrebné údaje na realizáciu.

V obidvoch prípadoch je potrebné tovar zaslať na adresu Ing. Ľubomír Tongeľ, Petrovce nad Laborcom 191, 071 01 Michalovce, Slovensko. Aj o tom Vás však budeme ešte informovať pri vybavovaní Vašej žiadosti.